Kalendář akcí

Education Hackaton 2015

Education Hackaton se pro své čtvrté konání stěhuje do krásných prostorů Skautského institutu na Staroměstském náměstí v Praze. Vybrané projekty budou mít možnost projít několikahodinovým procesem ProAction Café a získat tak zpětnou vazbu a podněty pro svůj další rozvoj. Education Hackaton je inkubátorem pro vzdělávací projekty, který se poprvé koná v Praze a vy musíte být u toho! :) Ke každým velkým změnám vedou malé kroky...

Hackathon je 24hodinová, ale i kratší (třeba jedno odpoledne) akce, kdy se sejdou lidé ze ziskových i neziskových organizací a projektů zaměřených na vzdělávání (školní, mimoškolní, občanské, enviromentální a další) a řeší spolu otázky a problémy, které jsou pro ně v rámci jejich práce aktuální. Akce se také účastní mentoři a lidé se zájmem o sektor vzdělávání, kteří svými otázkami a zkušenostmi dokáží projekty posunout dál. Výsledkem akce je naplánování dalších kroků pro každý projekt a prototyp řešení. Kromě projektů se Education Hackathon zaměřuje i na budování vztahů a mezi účastníky, aby se mohli navzájem podpořit a inspirovat.

Tato akce se odehrává současně v mnoha zemích světa a během ní místní organizace spoluvytváří vzdělávací projekty. Základními koncepty nového hnutí jsou učení, sdílení, spolupráce a důraz na kreativní proces. Program akce vychází z metodiky Art of Hosting.

Pořadatel

EduFórum a EDUin

Detaily akce

  • eduhackcz.weebly.com
  • Čas konání: 13:00
  • Adresa konání: Staroměstské nám. 1/4, Staré Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česká republika

Diskuze

Pro přispění do diskuze je potřeba se přihlásit

Kalendář