Kalendář akcí

Tematický monitoring "Touha poznávat"

Dům zahraniční spolupráce pořádá konferenci na téma "Touha poznávat", která monitoruje mezinárodní vzdělávací projekty programu Erasmus+.

Cílem konference je především monitorovat běžící projekty, které se realizují v rámci programu Erasmus+. Na akci zazní odborné příspěvky na téma konference a účastníci budou mít možnost zapojit se do diskuze s řešiteli mezinárodních projektů. Odpolední část programu bude zaměřena na tematické workshopy věnující se tématu společenské odpovědnosti organizace v projektech Erasmus+.

Konference může být přínosná a inspirativní pro řešitele mezinárodních vzdělávacích projektů, pro pedagogické pracovníky na všech úrovních, pro pracovníky ministerstev a místních samospráv a dalším, kteří se chtějí dozvědět více o programu Erasmus+ a výsledcích mezinárodní spolupráce v oblasti formálního i neformálního vzdělávání.

Konference je přístupná zdarma všem řádně registrovaným účastníkům. V rámci registračního formuláře vyplňte prosím také, o který z odpoledních workshopů máte zájem.

Je možné si vybrat z workshopu zaměřeného na téma Vzdělávací projekty a ekologie a Efektivní využívání finančních prostředků v projektech Erasmus+.

Místo konání:

IRIS HOTEL EDEN, Vladivostocká 1540/2, 100 00 Praha 10

Začátek akce: 16. 6. 2016 10:00

Konec akce: 16. 6. 2016 15:30

Kapacita: 100


Zdroj: DZS, červen 2016

Pořadatel

Dům zahraniční spolupráce Dům zahraniční spolupráce

Detaily akce

  • www.dzs.cz
  • Čas konání: 10:00
  • Adresa konání: Vladivostocká 1540/2, Vršovice, 100 00 Praha-Praha 10, Česká republika

Diskuze

Pro přispění do diskuze je potřeba se přihlásit

Kalendář