Kalendář akcí

Interaktivní workshop "Kvalita v projektu"

Národní podpůrné středisko EPALE ve spolupráci s programem Erasmus+ vzdělávání dospělých a s Centrem Euroguidance si Vás dovolují pozvat na Interaktivní workshop s názvem "Kvalita v projektu“.

Workshop se bude konat ve čtvrtek 1. 12. 2016 od 10 do 16 hodin v Iris Hotelu Eden v Praze 10.

Na workshopu Vám představíme platformu EPALE - Elektronickou platformu pro vzdělávání dospělých v Evropě, seznámíme vás s Výzvou pro předkládání žádostí v rámci programu Erasmus+ pro rok 2017 a nastíníme možnosti podpory kariérového poradenství, kterému se věnuje Centrum Euroguidance.

Během semináře máte možnost zúčastnit se tří zajímavých workshopů, jejichž stěžejním tématem bude téma kvalita v projektu.

Dozvíte se například, jak Vám IT nástroje pomohou při realizaci projektů nebo které klíčové kompetence si můžete rozvinout díky realizaci projektů.

V rámci našeho setkání také vyhlásíme nejlepší projekty partnerství Grundtvig a nejlepší projekty mobility osob, které získaly Pečeť kvality 2016.

Program semináře naleznete na tomto odkaze (link is external).

Pro registrované účastníky je celá akce ZDARMA. Zaregistrujte se prostřednictvím registračního formuláře zde (link is external).

Místo konání: Iris Hotel Eden, Vladivostocká 1539/2, 100 00 Praha 10

Pořadatel

Dům zahraniční spolupráce Dům zahraniční spolupráce

Detaily akce

  • www.naerasmusplus.cz
  • Čas konání: 10:00
  • Adresa konání: Vladivostocká 1539/2, Vršovice, 100 00 Praha-Praha 10, Česká republika

Diskuze

Pro přispění do diskuze je potřeba se přihlásit

Kalendář