Kalendář akcí

AGE MANAGEMENT - Nový pohled na práci s věkem a potenciálem lidí

Milí HR kolegové,

považujete za důležité porozumět jednotlivým generacím na pracovišti? Snažíte se účinně předcházet fluktuaci a vyhoření ve Vašem týmu? Zajímá Vás nový pohled na práci s věkem a potenciálem lidí?

CPL Jobsa organizace Age management Vás zve na workshop vedený odborníky na řízení s ohledem na věk zaměstnanců, který pořádáme dne 24. 1. 2017 od 8.30 do 11.00 hod. vrestauraci Špejle na adrese Jindřišská 16, Praha 1 (v blízkosti stanice metra Můstek či tramvajové zastávky Václavské náměstí a Jindřišská). Workshop bude spojený s příjemnou snídaní.


TERMÍN: 24. ledna2017
REGISTRACE: 8:30


MÍSTO KONÁNÍ:
Tapas restaurant Špejle
Jindřišská 16

110 00 Praha 1

https://www.facebook.com/spejle/?fref=ts


PROGRAM WORKSHOPU:

  • Trendy ve věkovém složení zaměstnanců – současná situace na trhu
  • Mezigenerační dialog v profesním světě
  • 20-30-40-50+ - Jak se společně vyladit?
  • Každý věk má svoji hodnotu, každý čas je důležitý aneb co je to vlastně age management

REGISTROVAT SE


WORKSHOP POVEDE:

PhDr. Milada Záborcová Ph.D.
Lektorka a konzultantka
Age Management, z.s.
zaborcova@agemanagement.cz

Od roku 2002 působí jako lektorka komunikačních dovedností ve veřejné i soukromé sféře, v sociálních službách a v neziskovém sektoru. Ve svých kurzech a workshopech se zaměřuje zejména na podporu a zlepšování mezilidských vztahů a zabývá se krizovou komunikací. V oblasti age managementu natočila s kolegy za podpory společnosti Seduo.cz volně přístupný online kurz na téma emocí v pracovní sféře, mezigenerační spolupráce, plánování profesní kariéry a prevence syndromu vyhoření.


MUDr. Ivana Štverka Kořínková
Lektorka a konzultantka
Age Management, z.s.
ivana.korinkova@gmail.com

Od roku 1999 působí jako odborná konzultantka, lektorka a supervizorka ve zdravotně sociálních dobrovolnických programech, včetně programů na onkologických odděleních a v zařízeních hospicové a paliativní péče v rámci celé ČR. Je členkou expertního týmu pro rozvoje age managementu v ČR, zabývá se problematikou stárnutí. Založila obecně prospěšnou společnost AD VITAM, která se zaměřuje na podpůrné programy a vzdělávací aktivity v oblasti podpory zdraví pro pacienty a rodinné příslušníky.


Mgr. Štěpánka Kavanová
Client Relationship & Business Development Lead CZ
CPL Jobs
stepanka.kavanova@cpljobs.cz

Po několikaleté zkušenosti v recruitmentu má v současné chvíli na starosti Client Relationship Management a Business Development pro oblast ČR a pracuje na projektech pro přední mezinárodní společnosti se zaměřením hlavně na oblast SSC & BPO. Zároveň se podílí na organizaci workshopů ať už pro kandidáty, tak i pro team leadery a manažery.


Mgr. Jana Ivancová
Team Leader Multilingual & Finance, SSC & BPO

CPL Jobs
jana.ivancova@cpljobs.cz

V CPL Jobs působí už téměř 4 roky, kde vede největší pražský tým Multilingual (SSC & BPO). Kromě recruitmentu se věnuje rozvoji a motivaci týmu a zároveň školením a workshopům. V době působení v CPL měla možnost spolupracovat s předními mezinárodními společnostmi, kterým radila a pomáhala při náborových procesech.


Pokud 24. ledna dorazíte, zaregistrujte se prosím, ať víme, kolik špejlí pro Vás máme připravit. :)

Pořadatel

CPL Jobs a Age management

Detaily akce

Diskuze

Pro přispění do diskuze je potřeba se přihlásit

Kalendář