Kalendář akcí

Jobs Expo - mezinárodní veletrh pracovních příležitostí

Buďte úspěšní! Buďte jedineční! Nevíte si rady?
Řešení nabídne veletrh JOBS EXPO!

Cílem je podpořit mobilitu práce a vyhledávat volná pracovní místa pro uchazeče nejen v Česku, ale i v Evropě!

Mezinárodní veletrh pracovních příležitostí JOBS EXPO 2017, navazuje na úspěšné předcházející ročníky, připravujeme již 7. ročník. Každoročně nám poskytuje záštitu nad veletrhem Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR, Svaz průmyslu a dopravy České republiky, Hospodářská komora České republiky, kteří veletrh všestranně podporují a Úřad práce, jejímž základním posláním je usnadňovat mezinárodní mobilitu pracovních sil.

Jde o ojedinělou příležitost na jedné straně pro zaměstnavatele a na straně druhé pro zájemce o odpovídající pracovní uplatnění. Ačkoliv současná situace na trhu práce hovoří o poměrně značném převisu poptávky nad nabídkou, při hlubším zkoumání však není situace až tak jednoznačná. Zcela logicky jde zaměstnavatelům zejména o kvalitu. A není lepší příležitostí k poznání nejlepšího a nejvhodnějšího člověka na kterékoliv pracovní místo, než jeho osobní poznání a kontakt „face to face“.

Veletrh JOBS EXPO osloví během pouhých dvou dnů tisíce uchazečů o práci, jednotlivé vystavující firmy mají možnost nejen kvalitního výběru, ale též seriozní propagace své značky a představení se jako dobrého a solidního zaměstnavatele.

Každoročně probíhají během veletrhu desítky zajímavých přednášek a workshopů. Nezbytnou součástí veletrhu JOBS EXPO bude velmi pestrý doprovodný program. Návštěvníci si budou moci bezplatně také vyzkoušet s odborníky na slovo vzatými například pracovní pohovory, správné sepsání svého životopisu, motivačního dopisu, naučí se vypočítat si čistou mzdu, dostanou rady jak nenaletět při podpisu pracovní smlouvy či jak vyjednávat o platu a benefitech, ověří si, zda li by zvládli pohovor v cizím jazyce, například v německém, anglické nebo francouzském.

Po oba dva dny budou také probíhat jednotlivé semináře a workshopy zaměřené na problematiku pracovně právních vztahů či aktuálních legislativních změn.
Odborníci budou zdarma poskytovat zajímavé tipy a rady pro zájemce o flexibilní pracovní úvazky nebo pro maminky na rodičovské dovolené i po rodičovské dovolené. Pro personalisty jsou dále připraveny programy s tématikou talent managementu, vzdělávání, pořádání Assessment center apod.

Souběžně bude probíhat mezinárodní jazykový a vzdělávací veletrh LINGUA SHOW 2017..

Prostě veletrh se vyplatí každému, kdo práci ztratil a hledá novou nebo chce získat lepší, protože ve své není spokojen.
Veletrhy JOBS EXPO a LINGUA SHOW můžete navštívit vždy od 10 do 18 hodin (Čt, Pá).

Vstupné na obě akce je zdarma vč. všech doprovodných programů.

Přijďte, těšíme se na Vás!


Zdroj: jobsexpo.cz, únor 2017

Pořadatel

INCHEBA EXPO PRAHA s.r.o INCHEBA EXPO PRAHA s.r.o

Detaily akce

  • www.jobsexpo.cz
  • Čas konání: 10:00
  • Adresa konání: Výstaviště 67, Bubeneč, 170 00 Praha-Praha 7, Česko

Diskuze

Pro přispění do diskuze je potřeba se přihlásit

Kalendář