Kalendář akcí

Veletrh Lingua Show

Chcete se rozvíjet? Jazyk překážkou?
Vzdělávejte se, učte se a získejte nové dovednosti!
Seznamte se s veletrhem LINGUA SHOW!

Novinky o studiu v ČR a zahraničí, jazykových kurzech, mezinárodních výměnných programech, vzdělávacích a rekvalifikačních kurzech, zahraničních pracovních příležitostech pro zlepšení cizích jazyků či nových trendech v celoživotním vzdělávání, rozšíření svých znalostí, vědomostí a oblasti osobních zájmů..

LINGUA SHOW je mezinárodní jazykový a vzdělávací veletrh, který zprostředkovává maximum důležitých informací v oblasti jazykového vzdělávání a celoživotního vzdělávání, připravujeme již 6. ročník, navazujeme tak na úspěšné předchozí ročníky.

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost k získávání informací a vědomostí, ale i o studiu a práci nejen v ČR. Jazykové kurzy a pobyty, vědomostní a jazykové zkoušky, mezinárodní výměnné programy, cizojazyčné publikace a učebnice, pomůcky, odborné programy, ale také nejnovější výukové metody, e-learning; další produkty a služby spojené se vzděláváním, rozšíření znalostí a nových dovedností...

V sekci EDUCA Vám představím a nabídneme rozlišné formy celoživotního vzdělávání - rekvalifikační, profesní a odborné kurzy, vzdělávání managementu firem, komunikační a "soft" dovednosti, ale také speciální flexibilní podnikové kurzy přímo připravené pro Vás, a další možnosti pro Vaší zvyšování kvalifikace, znalostí, osobních dovedností a mnoho dalšího.

Zveme Vás také na atraktivní doprovodné programy připravené pro širokou veřejnost, jazykové profesionály, studenty... Více než 70 zajímavých přednášek, workshopů a malých jazykových kurzů, proběhnou během dvou veletržních dnů, poskytnou návštěvníkům další příležitost k seznámení se s nejrůznějšími výukovými programy a rozmanitými jazyky i kulturami, vzdělávacími programy...

Veletrh bude souběžně se 7. ročníkem mezinárodního veletrhu pracovních příležitostí JOBS EXPO 2017. Nabídněte zajímavou práci anebo získejte lepší práci!

Vstupné na oba veletrhy zdarma.
Otevřeno po oba dva dny od 10,00 - 18,00 hod./ 9. - 10. 3. 2017.


Zdroj: linguashow.cz, únor 2017

Pořadatel

INCHEBA EXPO PRAHA spol. s r.o. INCHEBA EXPO PRAHA spol. s r.o.

Detaily akce

  • www.linguashow.cz
  • Čas konání: 10:00
  • Adresa konání: Výstaviště 67, Bubeneč, 170 00 Praha-Praha 7, Česko

Diskuze

Pro přispění do diskuze je potřeba se přihlásit

Kalendář