Kalendář akcí

9. ročník mezinárodní vědecké konference ICOLLE 2017

9. ročník mezinárodní vědecké konference ICOLLE 2017Institut celoživotního vzdělávání MENDELU srdečně zve všechny zájemce na 9. ročník mezinárodní vědecké konference ICOLLE 2017, která proběhne ve dnech 12. – 13. 9. 2017 v Kongresovém centru MENDELU ve Křtinách. Hlavním tématem konference budou „Aktuální trendy celoživotního vzdělávání v teorii a praxi“.

Letošní ročník konference si klade za cíl zhodnotit aktuální trendy celoživotního vzdělávání z pohledu empirického výzkumu i praktických zkušeností a diskutovat nad možnostmi jejich dalšího rozvoje. Účastníci konference budou věnovat pozornost zejména otázkám vzdělávání žáků středních škol a studentů vysokých škol, rozvoji profesních kompetencí pedagogických a akademických pracovníků a trendům dalšího vzdělávání včetně vzdělávání seniorů.

Konference ICOLLE 2017 je určena vysokoškolským pedagogům, vědeckým pracovníkům, učitelům středních škol, doktoradům i širší odborné veřejnosti. Jako přednášející vystoupí přední domácí i zahraniční odborníci zabývající se danou problematikou.

Výstupem konference bude recenzovaný sborník příspěvků, z vybraných příspěvků bude následně připravena monografie.

Přihlášení na konferenci s aktivní účastí je možné do 7. 7. 2017, ostatní účastníci se mohou registrovat až do 31. 8. 2017. Další podrobnosti o mezinárodní vědecké konferenci celoživotního vzdělávání ICOLLE 2017, včetně registrace, naleznete na www.icolle.cz.

Pořadatel

Institut celoživotního vzdělávání MENDELU

Detaily akce

  • www.refernet.cz
  • Čas konání: 08:00
  • Adresa konání: Zemědělská 1665/1, Černá Pole, 613 00 Brno-Brno-sever, Česko

Diskuze

Pro přispění do diskuze je potřeba se přihlásit

Kalendář