Kalendář akcí

(Ne)bezpečí na síti - Konference k mediálnímu vzdělávání

Vaši žáci tráví na sociálních sítích spoustu času. Uvědomují si všechna rizika, která jim v tomto prostředí hrozí? Chtěli byste se o nich dozvědět více? Přijďte na mediálně-vzdělávací konferenci (Ne)bezpečí na síti, proběhne už 18. října v pražském Centru současného umění DOX.

Cílem konference je přiblížit rizika, se kterými se mladí lidé na sociálních sítích setkávají. Dozvíte se, jak odborníci vnímají nebezpečí závislosti na internetu, kyberšikanu, dezinformace nebo nenávistné projevy.

Dále Vás čeká projekce filmu následovaná besedou s hostem a 5 zajímavých workshopů. Vyslyšeli jsme přání vyučujících dostat větší prostor ke sdílení vlastních zkušeností. Na konferenci (Ne)bezpečí na síti se seznámíte s kolegy z různých koutů republiky a zjistíte, co jim v mediálním vzdělávání funguje a na jaké problémy narážejí.

Nezapomeňte se na konferenci přihlásit přes tento přihlašovací formulář. Registrace běží od 25. září do 13. října.

Konference je určena primárně vyučujícím, ale uvítáme i zájemce o oblast mediálního vzdělávání z řad veřejnosti. Pořadatelem akce je Jeden svět na školách, vzdělávací program společnosti Člověk v tísni.

Pořadatel

EDUin

Detaily akce

  • www.eduin.cz
  • Čas konání: 09:00
  • Adresa konání: Poupětova, Holešovice, 170 00 Praha, Česko

Diskuze

Pro přispění do diskuze je potřeba se přihlásit

Kalendář