Kalendář akcí

Workshopy Firemního vzdělávání - Learning Design, Narace a Rozvoj interních lektorů

PROČ WORKSHOPY?

Nabídkou workshopů reagujeme na zájem L&D manažerů, L&D specialistů a personalistů věnujících se vzdělávání a rozvoji zaměstnanců o specifická témata, která potřebují pro svou práci a vlastní rozvoj.

Nabízená témata reflektují aktuální trendy v oboru, jsou prakticky zaměřená a jejich výsledkem je vždy aplikace tématu do vlastní praxe účastníka.

Facilitátory workshopů vybíráme citlivě na základě jejich kvality a dlouhodobé spolupráce s námi. Zařazujeme jen ta jména, která jsou zárukou spokojenosti účastníků.

Vyberte si jeden nebo dva půldenní workshopy ze tří ve stejný den a zúčastněte se toho, co Vás zajímá! Jeden půldenní workshop za 3 000 Kč, dva půldenní workshopy za 5 000 Kč (vč. 0 % DPH). Platí jen pro workshopy konané ve stejný den.


JAKÁ JSOU TÉMATA A FACILITÁTOŘI?

BRANO FRK: LEARNING DESIGN - JAK NAVRHNOUT SKVĚLÝ WORKSHOP
Naučíte se používat designové metody pro návrh skvělých workshopů, získáte přehled o praktických nástrojích, metodikách a aplikacích pro realizaci workshopů tak, aby bavily Vás i účastníky.

MIRKA DVOŘÁKOVÁ: JAK ZAVÉST NARATIVNÍ PŘÍSTUPY DO FIREMNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ
Na praktickém workshopu se zaměříme na využití příběhů (narací) ve firemním vzdělávání. Společně nalezneme řadu konkrétních aplikací narace pro Vaši firmu. Samozřejmě jen tam, kde to má smysl a přidanou hodnotu.

TOMÁŠ LANGER: ZAVÁDĚNÍ SYSTÉMU HODNOCENÍ A SUPERVIZE INTERNÍCH LEKTORŮ
Na workshopu se zaměříme na cesty, jak zavést komplexní systém rozvoje interních lektorů postavený na hodnocení a supervizi. Na konci budete nejen vědět, jak na to, ale odejdete
s řadou tipů pro nastavení systému ve Vaší firmě.


KDY A KDE SE WORKSHOPY KONAJÍ?

31. 10. 2018, 9:00 – 17:00
Konferenční centrum GreenPoint, s.r.o., Dvouletky 529/42, 100 00 Praha-Strašnice, Česko

Více informací a přihlášky na https://www.firemnivzdelavani.eu/workshopy.


Pořadatel

Firemní vzdělávání Firemní vzdělávání

Detaily akce

Diskuze

Pro přispění do diskuze je potřeba se přihlásit

Kalendář