Kalendář akcí

Workshopy Firemního vzdělávání - Learning Design, Gamifikace a Rozvoj interních lektorů

PROČ WORKSHOPY?

Nabídkou workshopů reagujeme na zájem L&D manažerů, L&D specialistů a personalistů věnujících se vzdělávání a rozvoji zaměstnanců o specifická témata, která potřebují pro svou práci a vlastní rozvoj.

Nabízená témata reflektují aktuální trendy v oboru, jsou prakticky zaměřená a jejich výsledkem je vždy aplikace tématu do vlastní praxe účastníka.

Facilitátory workshopů vybíráme citlivě na základě jejich kvality a dlouhodobé spolupráce s námi. Zařazujeme jen ta jména, která jsou zárukou spokojenosti účastníků.

Vyberte si jeden nebo dva půldenní workshopy ze tří ve stejný den a zúčastněte se toho, co Vás zajímá! Jeden půldenní workshop za 3 000 Kč, dva půldenní workshopy za 5 000 Kč (vč. 0 % DPH). Platí jen pro workshopy konané ve stejný den.


JAKÁ JSOU TÉMATA A FACILITÁTOŘI?

BRANO FRK: LEARNING DESIGN: JAK VYTVOŘIT KVALITNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM
Naučíte se používat designové nástroje a metodiky, které zefektivní proces navrhování a testování vzdělávacích programů. Dozvíte se, jak postupovat při re-designu stávajících kurzů a jak implementovat inovace.

JIŘÍ BRÉDA: JAK ZAVÉST GAMIFIKACI DO FIREMNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ
Praktický workshop se zaměří na konkrétní programy ve Vaší firmě, které budeme společně „upgradeovat“ tak, aby byly pro uživatele přínosné i motivační. Budeme společně konkrétně aplikovat gamifikační prvky tak, ať si odnesete rovnou základní design nového vzdělávacích programu.

TOMÁŠ LANGER: JAK ROZVÍJET INTERNÍ LEKTORY VE VAŠÍ FIRMĚ
Workshop pro ty, kteří vzdělávají prostřednictvím svých interních lektorů. Jak je vzdělávat a rozvíjet? Které možnosti k tomu využít? Díky workshopu si sestavíte vlastní set nástrojů okamžitě aplikovatelných ve vaší firmě.


KDY A KDE SE WORKSHOPY KONAJÍ?

27. 11. 2018, 9:00 – 17:00
Konferenční centrum GreenPoint, s.r.o., Dvouletky 529/42, 100 00 Praha-Strašnice, Česko

Více informací a přihlášky na https://www.firemnivzdelavani.eu/workshopy.


Pořadatel

Firemní vzdělávání Firemní vzdělávání

Detaily akce

Diskuze

Pro přispění do diskuze je potřeba se přihlásit

Kalendář