Knihovna

Jak se na stáži daří Terce jako účetní?

Nela Egertová. Jak se na stáži daří Terce jako účetní?. 2017

Stážistka Tereza se ve svém magisterském studiu ekonomie na Vysoké škole ekonomické zaměřila na účetnictví a nyní se na pozici účetní pod vedením zkušené mentorky, paní Jiřiny Dubové, seznamuje s náročnou mravenčí prací, která stojí v pozadí každého podnikání. Náš tým se za nimi byl podívat, abychom zjistili, jak se jim na stáži daří a podívali se trochu do toho světa plného čísel.

Terka se za pomoci své mentorky věnuje účtování běžných účetních operací finančního účetní. Jelikož jsme na návštěvě byli zrovna v období podání daňového přiznání, zabývala se zrovna výpočtem a zaúčtováním daně z příjmů, sestavením výkazů a dalších povinných příloh daňového přiznání. Kontrolovala také náležitosti účetních dokladů a spoustu dalších úkonů spojených s prací účetní.

Kdo ví, třeba díky této zkušenosti bude mít Terka vlastní účetní firmu, stejně jako její mentorka paní Dubová. Oběma přejeme mnoho dalších pracovních úspěchů.

Chcete získat praxi nejen na pozici účetní? Zaregistrujte se ještě dnes a přihlaste se na stáž určenou právě vám, stejně jako to udělala studentka Tereza.

Diskuze

Pro přispění do diskuze je potřeba se přihlásit