Knihovna

Kam po maturitě? Gaudeamus v Brně už se blíží a udělá vám v tom jasno

FDV: Cesta pro mladé. Kam po maturitě? Gaudeamus v Brně už se blíží a udělá vám v tom jasno. 2017

http://www.cestapromlade.cz/detail-clanku-248-kam-po-maturite-gaudeamus-v-brne-uz-se-blizi-a-udela-vam-v-tom-jasno

Víme, že je toho na vás teď dost a nechcete o maturitě ani slyšet. Musíme vám ale připomenout, že se blíží veletrh pomaturitního vzdělávání Gaudeamus. Udělejte si jasno, co budete po škole dělat, zažijte při tom zábavu a zjistěte, co ve vás je. Sejdeme se 31. 10. až 3. 11. 2017 na výstavišti v Brně. Přijďte se přesvědčit, že v Brně není nuda. Od úterý 31. 10. až do pátku 3. 11. si můžete na chvíli odpočinout od testů a stresu ve škole a porozhlédnout se po oboru, který by vás mohl chytnout. Nezapomeňte taky, že když se registrujete online, dostanete 30% slevu na vstupné.

Co vás na Gaudeamu v Brně čeká?

● Více než 240 univerzit, VŠ a VOŠ
● Přes 380 fakult
● Ohromujících 10 000 studijních oborů
● 75 zaručeně nenudných přednášek
● 5 zajímavých doprovodných programů

Jak se zaregistrujete a získáte 30% slevu?

Mrkněte na web www.gaudeamus.cz, kde se proklikáte na registrační formulář pro studenty. Stačí znát jenom svoje jméno a příjmení, e-mail a vědět, do jakého ročníku SŠ chodíte. Nic, co by budoucí maturant nezvládl. Na e-mail vám přijde potvrzení, které si vytisknete a přinesete na pokladnu v den, kdy se budete chtít Gaudeamu zúčastnit. Tím získáte nárok na dost příjemnou 30% slevu ze vstupného.

K čemu vám Gaudeamus vlastně bude?

Ocitnete se na výstavě všech zajímavých oborů, poznáte, co která škola nabízí, jak studovat v zahraničí, co potřebujete pro přijetí a zjistíte, co by vás v budoucnu bavilo. Uděláte si obrázek o tom, kam chcete směřovat a ještě se díky přednáškám dozvíte řadu věcí ze světa. A třeba narazíte na obor, o kterém jste ani nevěděli, že existuje (třeba taková Ergoterapie).

Tak nezapomeňte, veletrh běží od úterý 31. 10. až do pátku 3. 11. 2017 na brněnském výstavišti. Ať nebloudíte, stáhněte si průvodce po Gaudeamu do svého iPhone, nebo smartphone s Androidem.

Hezký den a těšíme se na vás na Gaudeamu!

Přílohy

Diskuze

Pro přispění do diskuze je potřeba se přihlásit