Přehled informačních portálů

ePlatform for Adult Learning in Europe

EPALE - ePlatform for Adult Learning in Europe je virtuální platforma pro odborníky v oblasti vzdělávání dospělých. Cílem platformy je zlepšování úrovně vzdělávání dospělých v rámci celé Evropy skrze propojování odborníků a institucí působících v oblasti dalšího vzdělávání. Dále usiluje o obecné sdílení informací v oblasti dalšího vzdělávání.

Portál je určen především odborníkům z řad lektorů, andragogů a výzkumníků. Důležité informace pro svou práci na něm však naleznou také tvůrci politik a pracovníci služeb zaměstnanosti. Všem zájemcům přitom portál nabízí interaktivní prostor pro výměnu informací a kontaktů. Slouží tak k získávání i šíření informací v oblasti dalšího vzdělávání, sdílení odborných studií nebo výukových materiálů, hledání partnerských organizací nebo navazování spolupráce na národní i mezinárodní úrovni. Speciální součástí EPALE jsou oddíly věnované databázím s aktuálními událostmi, informačními zdroji a výkladovým slovníkem. Samozřejmostí je možnost zapojení zájemců do nejrůznějších diskuzí a blogů.

Pro plné využití všech možností, které EPALE nabízí, je lepší se na stránky registrovat. Všechny materiály jsou dostupné v angličtině.

Diskuze

Pro přispění do diskuze je potřeba se přihlásit