Přehled informačních portálů

Fond dalšího vzdělávání (FDV)

Hlavní cílem webových stránek je informování o činnostech a tématech spojených s působením Fondu dalšího vzdělávání. Informace, které jsou na nich uvedené, proto využijí nejen zájemci z řad odborníků, ale také laická veřejnost.

V úvodní části jsou přitom uvedeny informace o FDV, včetně zásadních aktualit, klíčových kontaktů nebo informací pro média a zájemce o zaměstnání. Stěžejní částí portálu je pak oddíl „o činnosti FDV“, ve kterém jsou obsaženy veškeré informace o uskutečněných, probíhajících i plánovaných projektech a aktivitách, konkrétně lze jmenovat například „Stáže ve firmách“, „Stáže pro mladé zájemce o zaměstnání“ nebo „Podpora neformálních pečovatelů“. Každá z činností je poté detailně a přehledně popsána, nechybí u nich tudíž informace o finančních prostředcích, cílových skupinách nebo inovativnosti projektu. Samozřejmostí jsou i odkazy na webové stránky konkrétních projektů a aktivit.

Nedílnou součástí portálu je rovněž on-line poradna, prostřednictvím které mohou zájemci diskutovat své dotazy a připomínky. Nechybí ani možnost dohledávání informací skrze vyhledávač. Webové stránky jsou pravidelně aktualizovány.

Diskuze

Pro přispění do diskuze je potřeba se přihlásit