Tržiště

Upozornění: Platnost příspěvku vypršela

Lektor finanční gramotnosti, občanské gramotnosti a měkkých dovedností Projekt PROKOP – central „Prohlubování kompetencí pro zvyšování zaměstnatelnosti II“

Jsme Fond dalšího vzdělávání, fond, který sdružuje informace, znalosti a odborníky. Pomáháme lidem růst, uplatnit se na trhu práce i ve společnosti. Právě hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozice:

Lektor finanční gramotnosti, občanské gramotnosti a měkkých dovedností Projekt PROKOP – central „Prohlubování kompetencí pro zvyšování zaměstnatelnosti II“ Projekt je zaměřen na podporu cílové skupiny, zejména dlouhodobě nezaměstnaných osob v evidenci Úřadu práce ČR (ÚP ČR) a osob ohrožených na trhu práce. Poskytuje jim vzdělávací aktivity v oblasti finanční a občanské gramotnosti a měkkých dovednostech. Vybraným účastníkům pak nabídne individuální poradenství. Projekt je realizován v Praze, Středočeském, Jihočeském, Ústeckém a Libereckém kraji.

Specifické požadavky: - min. SŠ vzdělání a minimálně 5 let lektorské praxe nebo - VŠ vzdělání a minimálně 3 roky praxe - zkušenosti s prací s osobami dlouhodobě nezaměstnanými, nízkokvalifikovanými či podobnou cílovou skupinou - výhodou schopnost realizovat výuku ve všech třech modulech: Finanční gramotnost, Občanská gramotnost, Měkké dovednosti - výuka jednotlivých modulů dle připravených vzdělávacích koncepcí a materiálů - aktivní spolupráce s regionálními pracovníky projektu a kolegy lektory (vzájemná informovanost o výuce) - osvojení základů práce s databázovými systémy zaměstnavatele - v modulech FG a OG výuka ve dvojici s dalším lektorem.

Obecné předpoklady: - ochota zařadit se a postupovat ve struktuře lektorského týmu dle zkušeností a schopností - ochota cestovat - dobré komunikační a organizační dovednosti - časová flexibilita - znalost práce na PC (MS Office) - trestní bezúhonnost - zdravotní způsobilost.

Náplň práce: - příprava a samotné zajištění výuky - administrativní zabezpečení kurzu ve spolupráci s regionálními pracovníky - komunikace s pronajímateli vzdělávacích prostor/lektory/členy realizačního týmu dle potřeby.

Nabízíme: - pracovní poměr na DPP, poté DPČ s možností HPP - odpovídající finanční ohodnocení - možnost spolupráce až do roku 2021 - práci v přátelském prostředí a prostor pro realizaci vlastních nápadů.

Přihlášku do výběrového řízení obsahující strukturovaný profesní životopis (včetně kontaktních údajů), motivační dopis s uvedením 2 – 3 referencí zasílejte v elektronické podobě na adresu personalni@fdv.cz (do předmětu uveďte „Lektor – projekt PROKOP – central“), nebo poštou na adresu: FDV (Personální odd.), Na Maninách 876/7, 107 00 Praha 7.

Kontaktní údaje

Odkaz na zdroj